plastyka powiek o
PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH I DOLNYCH
 

 

Wygląd oczu i ich najbliższej okolicy ma bardzo duży wpływ na wyraz całej twarzy. To oczy najczęściej informują innych o naszym wieku czy stanie zdrowia. Dzięki zabiegowi zwanemu plastyką powiek możliwe jest chirurgiczne poprawienie ich wyglądu i odmłodzenie oczu. Podczas operacji można usunąć nadmiar skóry powiek dolnych i górnych czy zlikwidować tak zwane "worki" pod oczami. Bardzo często tego typu zabiegi wykonuje się jednocześnie z podniesieniem skóry policzków (facelift), uzyskując dzięki temu pełną poprawę wyglądu twarzy.

 
Aby zapewnić pacjentom maksimum komfortu i bezpieczeństwa operacje plastyki powiek w Medical Margaret Spa przeprowadzane są przy współpracy dwóch specjalistów: chirurga plastycznego oraz okulisty-okuloplastyka.
 
 
PIĘKNE OCZY ZWIERCIADŁEM DUSZY
 
plastyka powiek

 

 

 NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Blizny po operacjach korekcji powiek są mało lub zupełnie niewidoczne. Na powiekach górnych znajdują się w naturalnym fałdzie powstającym przy otwieraniu się oka, na powiekach dolnych 1-2 mm poniżej brzegu rzęsowego. Zabieg zazwyczaj wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w trybie ambulatoryjnym (czyli bez konieczności pozostawania w Klinice).
 

  

 

 

54431884 2276681429060383 8780903208940732416 n

 

 

PLATYKA
"Okolice oczu najczęściej zdradzają nasz wiek co sprawia, że mamy bardziej zmęczony i starszy wygląd. Zabiegi korekcji powiek cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Operacja plastyki powiek polega na usunięciu z okolicy oczu nadmiaru zwiotczałej skóry wraz ze znajdującą się pod nią tkanką tłuszczową, dzięki czemu moi pacjenci wyglądają i czuja się młodziej. Plastyka powiek nadaje twarzy wypoczęty, bardziej ,, wybudzony,, wygląd. Zabieg ten koryguje także wady wzroku spowodowane nadmiarem skóry na powiekach. Cała procedura jest bezpieczna i bezbolesna ,gdyż przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.Nacięcia wykonuje się w naturalnych załamaniach powiek, dzięki czemu blizny pooperacyjne są całkowicie niewidoczne. Uczucie dyskomfortu po zabiegowego jest minimalne i daje się łatwo kontrolować dzięki odpowiednim środkom medycznym. Każdy pacjent jest dla mnie najważniejszy. Radość i uśmiech zadowolonego pacjenta są dla mnie bezcenne.
Polecam wszystkim pacjentom z problemami  opadających powiek górnych oraz ,,opuchniętych,, powiek dolnych".

dr Maciej Brocki
specjalista okulistyki i okuloplastyki
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

 
DSC 1602
DSC 1641

 platyka powiek  plastyka powiek 2


 
          
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

 

 

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

CALL US+48 42 683 12 68
ADDRESSLodz ul. Pradzynskiego 103a
Mon-Fri:10.00 - 21.00
Sat:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
STAY UP TO DATESubscribe our newsletter
and get latest news
GIFT CARD