Aqua Fitness

 

GŁÓWNY SEKRET Aqua Fitnessu tkwi w poznaniu i umiejętnym wykorzystaniu wyjątkowych właściwości wody. To właśnie dzięki num trening jest bezpieczny, efektowny i dostępny dla wszystkich. Woda oddziaływuje na wiele sposobów - nasz organizm reaguje na jej temperaturę, odbiera wszystkie napięcia powierzchniowe. Dodatkowo podczas ruchu w wodzie występuje opór związany z tarciami.
Wszystkie te czynniki są bardzo istotne przy doborze ćwiczeń do zajęć. Jednak decydujący, który klasyfikuje aqua fitness w formach prozdrowotnych , jest fakt, że woda działa odprężająco na zanurzone w niej ciało. Osoba, która waży 70 kg po zanurzeniu w wodzie będzie ważyła około 6 kg. Tak działa siła wyporu, która powoduje pozorną utratę ciężaru ciała. Cechą charakterystyczną zajęć jest prowadzenie ich w pełnym obciążeniu. Zajęcia fitnessu powinien prowadzić wyłącznie wykwalifikowany instruktor do specjalnie dobranej muzyki.

 

 

 

aqua fitness

 

Dla kogo aqua fitness?

Ta atrakcyjna forma gimnastyki w wodzie skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn o zróżnicowanym poziomie aktywności fizycznej. Aqua fitness polecany jest osobom w różnym wieku, po operacjach, starszych, cierpiących na artretyzm , osteoporozę, mających problemy z układem kostno - stawowym. Może być również z powodzeniem uprawiany przez koiety w ciąży. Gimnastyka w wodzie zalecana jest w szczególności osobom z nadwagą mającym problemy zddrowotne z kręgosłupem czy stawami.

Aqua fitness jest dostępny dla wszystkich jako wspaniała forma aktywności.

 

Dlaczego warto wybrać Aqua Fitness?

Po pierwsze - jest to trening bezpieczny, efektywny i przeznaczony dla każdego bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

Po drugie - to świetna zabawa i relaks, a zarazem sposób na uzyskanie smukłego i jędrnego ciała oraz poprawę stanu swojego zdrowia.

Po trzecie - aqua fitness daje poczucie prywatności będąc zanurzonym w wodzie, co sprawia, z kolei, iż czujemy się komfortowo podczas treningu w grupie.

 

Jakie korzyści daje aqua fitness?

Korzyści płynące z ćwiczeń w wodzie są nie do przecenienia. Regularne uczestniczenie w zajęciach ma wiele zalert m.in.: wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujędrnia i wysmukla ciało, poprawia kondycję, zwiększa wytrzymałość organizmu, zwiększa siłę mięśniową, poprawia ruchomość stawów, daje poczucue gibkości i rozciągnięcia.

Ponadto wodny fitness to doskonała terapia ruchowa w wodzie polecana przez fizjoterapeutów jako jeden ze sposobów przyspieszających rekonwalescencję.

Aqua Fitness to nie tylko kompleksowy trening całego ciała, ale również relaks psychiczny, świetna zabawa i sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Ze względu na wymienione zalety zajęcia aqua fitnessu cieszą się stale roznącym zainteresowaniem.

Osoby korzystające z tego rodzaju zajęć twierdzą, iż kto raz spróbował, zawsze będzie wracał do aqua fitnessu.

 

Od 10.11.2017r. zbieramy nową grupę na zajęcia Aqua Fitness. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją.

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA