Medical Margaret  Spa powstało w 1999 roku. To miejsce stworzone przez Małgorzatę Kowalską
Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce.

 

mk podpis

 

 

 

 

Nasze 24-letnie doświadczenie, również to wniesione w poprzedniej lokalizacji (Centrum Zwalczania Cellulitu - Łódź, ul. Wólczańska 247 ) umożliwiło nam wprowadzenie wielu zmian dostosowanych do rozwoju współczesnej medycyny i kosmetologii. Efektem naszych starań jest powiększające się z roku na rok grono zadowolonych pacjentów, co motywuje cały zespół do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Nasz personel to wykwalifikowana kadra lekarzy, fizjoterapeutów, kosmetologów współpracujących ze sobą podczas opieki nad pacjentem.
Medical Margaret  Spa dysponuje ośrodkiem na światowym poziomie wyposażonym w 13 gabinetow lekarskich i kosmetologicznych (z nowoczesnym, bezpiecznym i certyfikowanym sprzętem medycznym), profesjonalną salę zabiegową oraz basen z saunami i hydromasażami dla potrzeb Naszych pacjentów. 

 

   DSC 0959
 
Medical Margaret Spa znajduje się w malowniczym i pełnym zieleni rejonie Łodzi 10 minut drogi od lotniska (Portu Lotniczego Wł. Reymonta), 5 minut od galerii handlowych: Port Łódź, Sukcesja, Galeria Łódzka oraz 1,5 godziny od Warszawy.
Oddalenie od zatłoczonego i głośnego centrum umożliwia nam przeprowadzenie zabiegów w kameralnej atmosferze, a jednocześnie znakomite skomunikowanie miasta pozwala na łatwe dotarcie do dowolnego punktu.
 

Naszym celem jest kreowanie najwyższego poziomu usług z dziedziny:

- MAKIAJŻU PERMANENTNEGO,

- MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, 

- DERMATOLOGII,
- DERMATOCHIRURGII,

- CHIRURGII PLASTYCZNEJ,
- OKULISTYKI,

- OKULISTYKI ZABIEGOWEJ,

- LASEROWEJ KOREKCJI WAD WZROKU,

- SPA&WELLNESS,

- KOSMETOLOGII.

 

 

DSC 1544

 

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 17-letnim doświadczeniem i tradycją.

 Medical Margaret  Spa zostało stworzone z myślą o pacjentach i ich pragnieniu powrotu do pięknego i pełnego życia.

Jesteśmy jedną z wiodących Klinik w Łodzi wykonujących najwięcej operacji plastyki powiek. W Medical Margaret Spa chirurg palstyczny i oraz specjalista okulistyki, okuloplastyki współpracują podczas zabiegu plastyki powiek, co zapewnia większe bezpieczeństwo pacjentom.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów wykonujemy operacje laserowej korekcji wady wzroku najnowocześniejszym laserem Schwind Amaris 500E. Każdy, kto powierzy nam zdrowie swoich oczu, może spodziewać się indywidualnego traktowania przez specjalistę, który poświęci swój czas, uwagę i doświadczenie. Zabiegi laserowej chirurgii wad wzroku przeprowadzane są przez specjalistów okulistyki z wieloletnim doświadczeniem.

Każde działanie specjalistów z Medical Margaret Spa opiera się na tworzeniu bliskich i ciepłych relacji z pacjnetami, pełnych wzajemnego szacunku i zaufania. Nasi profesjonaliści podchodzą do swojej pracy z pasją, a pacjentów otaczają troskliwą, pełną czułości opieką. Odwiedzającym nas pacjentom oferujemy szeroką gamę zabiegów kosmetologicznych spa nadzorownych przez specjalistę dermatologa.

Kiedy powstawało Medical Margaret Spa słowa  medycyna estetyczna i spa nie były tak powszechne jak dzisiaj. Staliśmy się o prekursorem współczesnych klinik medycyny estetycznej i spa. Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty.

Nie jest sztuką zrobić zabieg. Sztuką jest osiągniecie jak najlepszych efektów terapeutycznych, które zaowocują od zaraz oraz w najbliższej przyszłości. Dlatego też, staramy się, aby każda wizyta Państwa w Medical Margaret Spa  była poprzedzona wizytą konsultacyjną u dermatologa i lekarza medycyny estetycznej. Po zebraniu wywiadu i zapoznaniu się z Państwa historią ustalamy cały tok pielęgnacji, zarówno w domu, jak i w Naszym ośrodku.

 Nie obiecujemy cudów, jesteśmy  uczciwi. Nasi specjaliści wybierają z ogromnej oferty zabiegów  te metody, które zapewnią, jak najbardziej naturalny efekt harmonizujący z wiekiem i urodą pacjenta, aby pacjent mógł cieszyć się piekną i zdrową skórą. Do każdego podchodzimy z wielką starannością, dopasowując indywidualny plan zabiegów.

Wdrażamy najnowocześniejsze metody i osiągnięcia światowej medycyny i kosmetologii oraz aqua fitnessu uczestniąc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach.

Doskonale rozumiemy powołanie i specyfikę zawodu, w którym istotne są nie tylko szeroka wiedza i praktyka lekarska, ale również sam stosunek do pacjentów. Nasi pacjenci mogą liczyć na wsparcie, informację i wiele innych form pomocy podczas procesów terapeutycznych. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych pacjentów. Tworzymy komfortową, ciepłą atmosferę, która z pewnością wpłynie na efektywność leczenia i pozwoli bez zbytecznego stresu wrócić do świata w znacznie atrakcyjniejszej odsłonie.

             
 

 001 onas

 

Najważniejszy dla nas jest PACJENT!!!!!!Założycielką Medical Margaret Spa jest Małgorzata Kowalska.

To z jej pasji i miłości do piekna powstała ta Klinika.

Małgorzata Kowalska ukończyła Państwową Szkołę Techniki Teatralno - Filmowej w Łodzi na Wydziale Charakteryzacji.

Doświadczenie zawodowe nabyła pracując przy produkcji filmów m.in. "Jan Serce" w reż. Radosława Piwowarskiego, "Dzieje jednego pocisku" Agnieszki Holland.

Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów w kraju i zagranicą (Niemcy, USA, Brazylia).

Prekursorka makijażu trwałego LONG-TIME-LINER w Łodzi. Prezes Małgorzata Kowalska posiada prestiżowy certyfikat Long-Time-Liner Elite Linergist Monachium .Opracowała  nowatorską metodę makijażu permanentnego,, kreski w śluzówce, w znieczuleniu okulistycznym (dzięki współpracy z lekarzem okulistą ).

Właścicielka - Małgorzata Kowalska to perfekcjonistka, która dba o każdy szczegół. Jest oddana całym sercem swojemu zawodowi, który jest jej życiową pasją.


 
mk podpis  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZAPRASZAMY DO MEDICAL MARGARET SPA
 

 

   

 

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA