POWIĘKSZANIE UST
 
 

 
Jeszcze nie tak dawno powiększanie ust wielu osobom kojarzyło się z kaprysem ideału światowych gwiazd.Jednak czasy się zmieniły i duże , kształtne usta są pragnieniem prawie każdej kobiety.Usta to jeden z atrybutów Kobiet, bo na nich najczęściej skupia się wzrok rozmówcy, a kształtne, piękne,zmysłowe wargi pobudzają uwagę wielu mężczyzn.
W dzisiejszej dobie pacjentki mają do wyboru szeroką gamę preparatów do powiększania i modelowania czerwieni wargowej.W XXI wieku najpopularniejszą metodą jest podawanie kwasu hialuronowego, który utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat.Kwas hialuronowy wystepuje w naskórku i jest całkowicie bezpieczny dla organizmu ludzkiego.  Preparat jest substancją całkowicie wchłanialną.  

W MEDICAL MARGARET SPA pracujemy wyłącznie na oryginalnych preparatach.Spełniamy oczekiwania pacjentek, aby ich usta były piękne,powabne,nawilżone i jak najbardziej zbliżone do naturalnych.
 
hyalax base 1
 
 
hyalax base 2
 
 
Do powiększania i modelowania ust stosujemy wypełniacze:

- teosyal kiss,

- volbella,

- surgiderm,

- restylane.

 

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust :
- ciąża i karmienie piersią,
- stany zapalne skóry,
- skłonność do powstawania blizn przyrosłych,
- choroby o podłożu autoimmunologicznym,
- uczulenie na lignocainę.
 

Wypełnianie ust polega na wprowadzeniu do nich tej substancji w formie żelu, co prowadzi do wygładzenia skóry i przywrócenia jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od oczekiwań istnieje mozliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA