LIPOLIZA
Lipoliza jest nowym zabiegiem, który znajduje zastosowanie w lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej, a także cellulitu. Preparat Lipostabil zawiera fosfatydylocholine - naturalny składnik naszego organizmu, który jest otrzymywany z ziaren soi. Zabieg pozostaje, więc całkowicie, bezpieczny dla pacjenta.
 
Zabieg wykonany jest wyłącznie przez lekarza, który posiada odpowiedni certyfikat dający mu prawo wykonania zabiegu i będący dokumentem potwierdzającym ukończenie stosownego kursu. Metoda może być stosowana łącznie z masażami próżniowymi SPM i z SLIDE STYLER (drenaż limfatyczny).
5-6 dni po zabiegu wskazany jest zabieg masażu próżniowego SPM.

Znacznie lepsze efekty zabiegu uzyskuje się u osób stosujących odpowiednią dietę oraz korzystających z czynnych form aktywności fizycznej (pływanie, gimnastyka w wodzie).

Metoda polega na podskórnych iniekcjach preparatu Lipostabil. Pierwsze efekty występują po 2 tyg., a ostateczne po 4 tyg. od zabiegu.
Lipostabil rozpuszcza tłuszcze, powoduje rozkład tłuszczy złożonych na prostsze, co prowadzi do zmniejszenia obwodu w miejscu podania.
Zabieg może być powtarzany co 4 tyg. max. do 4 razy w jednym obszarze ciała.

.......................................................................................................................................................................................................

OPIS ZABIEGU

Nadmiar tłuszczu rozpuścić jednym zastrzykiem? Fascynująca idea wykorzystująca substancję o nazwie Phosphatidylcholin, którą wstrzykuje się bezpośrednio w niechciane tkanki tłuszczowe. Związek ten jest pochodzenia roślinnego i otrzymywany jest z soi. W organizmie związek ten występuje w identycznej postaci i pełni bardzo ważną rolę w przemianie tłuszczowej.
Tę terapię rozwinął zespół naukowy NETZWERK pod kierunkiem dr. Franza Hasengschwandtnera z Austrii
 
Metoda Lipolizy iniekcyjnej jest w stanie zlikwidować tkankę tłuszczową której nie można zlikwidować ani przez dietę ani odpowiednie ćwiczenia ruchowe. Specyfik wstrzykiwany jest bezpośrednio w tkankę tłuszczową Tam dochodzi do procesu rozpuszczania tkanki tłuszczowej i poprzez to jej redukcji. Skóra poprzez właściwości elastyczne naciąga się i po zabiegu pozostaje gładka i jędrna.
.......................................................................................................................................................................................................

MIEJSCA NADAJĄCE SIĘ DO ZABIEGU:

Twarz:
- podwójny podbródek

Ciało:
- biodra,
- uda (wewnętrzna część),
- pośladki,
- brzuch i podbrzusze,
- obwisłe przedramiona,
- kolana.
- Plecy

Zabiegi na cellulit:
- uda
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA