Restylane 161 V3 LR
 


Twoje włosy są przerzedzone?

Wypadają ?

Czy masz oznaki łysienia?  ZGŁOŚ SIĘ NA KONSULTACJĘ LEKARSKĄ I DOWIEDZ SIĘ O NAJNOWSZYM PROGRAMIE LECZENIAW Medical Margaret Spa lekarze stworzyli specjalny program , który dzięki zastosowani technik łączonych pozwolił skutecznie walczyć z problemami przerzedzenia i wypadania włosów.
W przypadku  łysienia androgenowego u mężczyzn stosujemy mezoterapię w połaczeniu z leczeniem farmakologicznym, co umożliwia lepsze efekty terapeutyczne.
Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych.
Mezoterapia skóry glowy przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych.

Mezoterapia polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, peptydy, witaminy). Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Znaczący wpływ na wygląd oraz objętość włosów mają tryb życia, odżywiania oraz stan zdrowia. Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Nadmierna utrata włosów często jest problemem zarówno mężczyzn, jak i kobiet i może mieć podłoże genetyczne, internistyczne mechaniczne lub w przebiegu chorób skóry owłosionej głowy. Dlatego każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską. Skuteczność zabiegu mezoterapii jest zadowalająca, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać, czasami nawet kilka miesięcy.

Mezoterapia skóry głowy ma także charakter profilaktyczny im wcześniej rozpoznany problem łysienia tym szybciej możemy włączyć leczenie i uzyskać lepsze efekty.

 
Wskazania do zabiegu:
...........................................................................................................................................................................................................


Nadmierne wypadanie włosów spowodowane jest:
- nieprawidłowym odżywianiem się, 
- ciążą i laktacja, 
- słabym krążeniem,
- zmianami hormonalnymi, 
- nadmiernym promieniowaniem słonecznym, 
- nadmiernym stresem, 
- łysienie plackowate,
- łysienie typu męskiego.
 
 
 
Karboksyterapia - NOWOŚĆ!
 
Terapia dwutlenkiem węgla ("cudownym gazem"), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.
 
Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia MEDIKA, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Skuteczna i bezpieczna terapia dwutlenkiem węgla polega na iniekcyjnym podaniu gazu do różnych warstw skóry i tkanki podskórnej.
W wyniku podania dwutlenku węgla w skórze i tkance podskórnej powstaje chwilowe niedotlenienie tkankowe, co powoduje:
- wzrost przepływu krwi i chwilowe rozszerzenie naczyń włosowatych,
- aktywne uwalnianie tlenu z hemoglobiny do tkanek,
tworzenie się nowych naczyń kapilarnych.
W obszarze poddawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.
 
Dwutlenek węgla intensyfikuje naturalne procesy ludzkiego organizmu.
Proces przebudowy skóry rozpoczyna się już po pierwszym zabiegu.
 
Efektywność działania karboksyterapii:
- wypadanie włosów - redukcja do 77%,
 
 
Przeciwwskazania do zabiegu:
- zakrzepica,
- przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
- ciąża, laktacja,
- niewydolność oddechowa, zaawansowana astma,
- choroby nowotworowe,
- żylaki,
- silnie opalona skóra.
 
 
 
 
 OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP-Platelate Rich Plasma)

Proces starzenia się skóry polega min.na spowolnieniu odnowy komórek. Nasza skóra mniej ,wydajna niż w młodości, przestaje sobie radzić z samodzielną regeneracją. Możemy ja wspomóc rożnymi zabiegam. Nasi specjaliści w Medical Margaret Spa pomogą Ci dobraćodpowiedni zabieg. Terapia osoczem bogato płytkowym przeznaczona jest dla pacjentów poszukujących naturalnego produktu lub uczulonych na inne preparaty.

Jest to specjalny program biostymulacji komórkowej, który polega na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta.

CO TO JEST OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE I JAK DZIAŁA NA SKÓRĘ I WŁOSY?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry.

Osocze bogatopłytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. Płytki krwi są komórkami krwi, około 30% znajduje się w śledzionie ,,zawierają między innymi tzw. czynniki wzrostu biorące udział w naprawie tkanek po urazie. Są to: czynnik wzrostu naskórka, czynnik wzrostu fibroblastów, czynnik wzrostu śródbłonka naczyń.

W efekcie skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu.
Skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku. W przypadku mezoterapii skóry głowy nastepuje przyśpieszony wzrost włosów.
Zespół naukowców z Uniwersytetu z Brescii, International Hair Research Foundation i Centrum Medycznego Uniwersytetu Hebrajskiego,pracujący pod kierownictwem doktora Fabia Rinaldiego, przez rok poddawał obserwacji grupę 45 pacjentów cierpiących na łysienie plackowate (randomizowane badanie metodą podwójnie ślepej próby). Ochotników podzielono na trzy grupy, z których pierwsza otrzymywała zastrzyki z osoczem bogatopłytkowym, druga – ze sterydem, zaś trzecia przyjmowała placebo. Pacjenci otrzymywali leki w miesięcznych odstępach, w trzech etapach.
U grupy przyjmującej osocze odnotowano najsilniejszy odrost włosów i najmniejszy odsetek efektów ubocznych typu pieczenie bądź swędzenie.

Specjaliści prowadzący badania są zdania, iż terapia osoczem bogatopłytkowym jest równie skuteczna w leczeniu łysienia androgennego.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM?

rewitalizacja skóry (w szczególności trudnych okolic oczu lub szyi)

leczenie blizn potrądzikowych;
leczenie łysienia androgenowego,plackowatego, nadmiernego wypadania włosów
poprawa kolorytu, gęstości i napięcia skóry;
skora wysuszona, wiotka
przyśpieszenie gojenia po zabiegach laserowych;
rozstępy
profilaktyka starzenia się skóry.

NA CZYM POLGA ZABIEG Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM?

Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta poprzez specjalny zestaw do pobierania krwi bezpośrednio do specjalnych probówek, następnie probówki z zawartością krwi umieszcza się w specjalnej do tego celu wirówce laboratoryjnej i wiruje z odpowiednią prędkością i czasie. Płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i zawieszone w osoczu krwi. Koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem odciągany jest do strzykawki. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry, używając kremu znieczulającego dla pełnego komfortu pacjenta.

CZY ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO JEST BEZPIECZNY?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych,wysoka zaś skuteczność w osiągnięciu zamierzonego efektu, związana jest z wysoką zawartością w osoczu bogatopłytkowym substancji odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych.

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONYWAĆ ZABIEG OSOCZEM BOGATOPLYTKOWYM ?

U osób poniżej 35 roku życia osocze bogatopłytkowe podaje się najczęściej jako profilaktykę starzenia się skóry.Dla uzyskania najlepszych efektów przy zabiegu mezoterapii skóry zaleca się przeprowadzenie trzech zabiegów. Drugi zabieg jest możliwy do wykonania po 1-2 miesiącach od pierwszego, natomiast trzeci zabieg po upływie kolejnych 3 miesięcy.

Osoby od 35 roku życia wymagają wiecej zabiegów
W przypadku łysienia androgenowego, łysienia plackowatego lub nadmiernego wypadania włosów wymagane jest co najmniej 3 zabiegi w odstępie 1.5 miesiąca

W chwili obecnej nie ma jednolitego standardu terapii osoczem bogatopłytkowym. Decyzję zawsze podejmuje lekarz dermatolog, lek.medycyny estetycznej w oparciu o aktualny stan pacjenta.

 
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA