Znany i ceniony na całym świecie zabieg opierający się na dotyku. Oddziałuje na skórę, psychikę, mięśnie, jest nieocenionym lekarstwem na stres. Masażu ręcznego nie da się zastąpić nawet najbardziej wyszukanymi urządzeniami. Masaż poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu, pobudza go do regeneracji.
 
 
 
masaz
.......................................................................................................................................................................................................
 
 
Masaż kamieniami
Kamienie, którymi wykonuje się masaż to bazaltowe kostki, pochodzenia wulkanicznego, pozyskiwane ze specjalnych aktywnych wulkanicznie obszarów (wyspy Kanaryjskie, Hawaje, Bali), które rozgrzane, mają wysoki współczynnik magazynowania ciepła.

Tą techniką uzyskuje się efekt głębokiego relaksu naszego organizmu. Dzięki uciskowi kamieniami na tkanki wywołuje się fizjologiczne odczyny, a rozgrzane naczynia krwionośne zwiększają przepływ krwi przez mięśnie, powodując tym samym lepsze odżywianie mięśni i szybsze wydalanie produktów przemiany materii.

Ten rodzaj masażu poprawia też elastyczność i jędrność skóry, skutecznie walczy z cellulitem, pomaga zregenerować mięśnie po długotrwałym wysiłku. Ułatwia tez odpływ krwi żylnej, poprawia pracę serca. Masaż kamieniami powoduje przepływ pozytywnej energii.
.......................................................................................................................................................................................................
 
Masaż relaksacyjny z elementami drenażu limfatycznego
Ma na celu poprawić stan mięsni, obniżyć napięcie i poprawić samopoczucie. Specjalna technika tego masażu usprawnia przepływ limfy co zapobiega opuchnięciom.
 
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA