ZABIEGI SPA NA TWARZ


 


ODMŁADZAMY    WYSZCZUPLAMY    UPIĘKSZAMY

 

 

NOWOŚĆ!!!

LIFTING BEZ SKALPELA!

HI-FU 2D
 
 
40% rabatu na zabiegi HIFU na twarz i ciało
 
(wykupienie do 24.11, termin realizacji 4 miesiące)

 
 
 
 
 

HIFU 2D TO REWOLUCYJNE URZĄDZENIE DO BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA!

Zabieg „bezoperacyjnego liftingu metodą HIFU (High Intensity Focused Ultrasound” jest przeprowadzany z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, precyzyjnie punktowanym  obszarze. Działanie urządzenia opiera się na zogniskowanych ultradźwiękach o dużym natężeniu, które oddziałują na tkanki na dwa sposoby: termiczny i mechaniczny. Fala dźwiękowa wytwarzana przez HIFU wytwarza tarcie komórek a w efekcie ich przegrzanie – stymulując procesy naprawcze. Dochodzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu przez co zwiększa się napięcie i pogrubienie skóry.

 

hifu 2d

 

HIFU 2D jest najnowocześniejszą technologią, wykonującą do 11 linii w jednym czasie podczas gdy tradycyjne HIFU Ulthera wykonuje 1 linię przy jednym przyłożeniu

 

Zabieg wykonuje się 2-3 razy, nie wymaga on znieczulenia oraz nie wyklucza z życia codziennego.  Jest tzw. zabieg „ lunchowy” po którym można bez żadnych obaw wrócić do normalnego życia. Na obszarze zabiegowym może utrzymywać się jedynie lekkie zaróżowienie twarzy przez 1-2 godziny. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie ok  90 dni.  Efekty zabiegu utrzymują się ok. 12 miesięcy!

Rezultaty zabiegu na twarzy i szyi:
- odmłodzenia skóry,
- poprawa owalu twarzy ( likwidacja chomików),
- uniesienie brwi,
- likwidacja bruzd i zmarszczek,
- likwidacja  „podwójnego podbródka”,
- zwiększenia napięcia skóry twarzy i szyi.

 
 
 
 
 
KARBOKSYTERAPIA
 
Terapia dwutlenkiem węgla ("cudownym gazem"), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.
 
Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia MEDIKA, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Skuteczna i bezpieczna terapia dwutlenkiem węgla polega na iniekcyjnym podaniu gazu do różnych warstw skóry i tkanki podskórnej.
W wyniku podania dwutlenku węgla w skórze i tkance podskórnej powstaje chwilowe niedotlenienie tkankowe, co powoduje:
- wzrost przepływu krwi i chwilowe rozszerzenie naczyń włosowatych,
- aktywne uwalnianie tlenu z hemoglobiny do tkanek,
tworzenie się nowych naczyń kapilarnych.
W obszarze poddawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.
 
Dwutlenek węgla intensyfikuje naturalne procesy ludzkiego organizmu.
Proces przebudowy skóry rozpoczyna się już po pierwszym zabiegu.
 
 
 
carboxytherapy-medika
 
Efektywność działania karboksyterapii:
- blizny - redukcja do 97%,
- cienie pod oczami - redukcja do 90%.
 
Przeciwwskazania do zabiegu:
- zakrzepica,
- przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
- ciąża, laktacja,
- niewydolność oddechowa, zaawansowana astma,
- choroby nowotworowe,
- żylaki,
- silnie opalona skóra.

NanOPEN ®

Otwórz skórę na NANO możliwości


NanoPen® to innowacyjny zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia, które spełnia wymagania najbardziej wymagających specjalistów i ich pacjentów.

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia do frakcyjnych nano i mikronakłuć naskórka i skory właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować odpowiednią długość i średnicę igły, dzięki czemu może regulować głębokości iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry.

 

nanopen2 

 

Zabiegi z NanoPen® są bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoPen® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.


Specyfikacja NANOPEN ®

Mechanizm działania oparty jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsacyjnych igieł. Funkcja automatyczna zwiększa efektywność zabiegu, redukuje doznania bólowe i dyskomfort odczuwany przez pacjenta, skraca czas zabiegu i pozwala na kontrolę głębokości iniekcji.


NanoNeedle - nowoczesne kartridże

W zabiegu stosujemy wyjątkowo cienkie nanoigły o średnicy 80 μm. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skory cienkiej, silnie unaczynionej i trudno gojącej się. Zabieg z użyciem nanoigieł jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego (może być wykonywany przez cały rok, także u chorych na cukrzycę). W urządzeniu zostały zastosowane wysokogatunkowe igły z czystego tytanu, dając cieńsze, ostrzejsze i bardziej wytrzymałe krawędzie.

Zdjęcie porównawcze: Igła chirurgiczna vs. płytka nanoigieł


MikroNeedle - kontrola głębokości iniekcji

  W zabiegu stosujemy mikroigły o średnicy 300 μm. Mikronakłucia bezpośrednio wpływają na stymulację trzech rodzajów kluczowych komórek w skórze:

keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
melanocytytów – regulując pigmentację w skórze
fibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny
W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować długość igły od 0.2 mm na twarz, do 2.5 mm na ciało, dzięki czemu możemy regulować głębokości iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry. Zabiegi z NanoPen® są bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoPen® MikroNeedle to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia.

 

 

 

WSKAZANIA

Wskazania do frakcyjnej terapii NANOIGŁOWEJ

Bezbolesny, bezpieczny zabieg przeciwstarzeniowy i wyrównujący koloryt:

- Na okolice oczu - pod linię rzęs i na górna powiekę
- Dla skór wrażliwych i silnie naczyniowych
- Dla diabetyków
- Bez powikłań i stanu zapalnego
- Innowacyjna mezoporacja


Wskazania do frakcyjnej terapii MIKROIGŁOWEJ

Innowacyjny zabieg na:

- Blizny
- Rozstępy
- Głębokie i utrwalone zmarszczki
- Utratę jędrności skóry
- Przebarwienia i nierówny koloryt
- Przeciwskazania

Ogólne przeciwskazania do frakcyjnej terapii NanoPen®

- Stany zapalne skóry
- Infekcje
- Alergia na składniki preparatu
- Wszystkie choroby zakaźne
- Zakażenia wirusowe: opryszczka, brodawki, mięczak zakaźny
- Zakażenia grzybicze
- Zakażenia bakteryjne: liszajec zakaźny
- Przeczosy, nadżerki
- Skłonność do keloidów
- Zmiany ropne na skórze
- Ciąża i okres laktacji
- Choroby nowotworowe
- Zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
- Cukrzyca*
- Trądzik różowaty*
- Teleangiektazje*
*nie dotyczy nano igieł

W przypadku łączenia NanoPena z zabiegami chirurgii plastycznej należy zachować minimum 2 miesiące przerwy
Po zastosowaniu terapii przeciwtrądzikowej retinoidami należy zachować 3 miesiące przerwy

 

 

 LIPORADIOLOGIA VINCI

 

Vinci to najnowsza odmiana Liporadiologie™, która jeszcze skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry dzięki przebudowie łańcuchów trójglicerydowych oraz stymulacji syntezy kolagenu. Vinci dodatkowo poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, ułatwia odprowadzanie toksyn, usuwa  zastoje limfatyczne oraz redukuje wiotkość skóry.
Wysoką skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami. Dzięki temu, w porównaniu z wcześniejszymi metodami liporadiologii, Vinci ma bardziej skoncentrowane działanie ujędrniające i antycellulitowe.
Nowością jest zastosowanie światła LED, które wnika w skórę, pobudzając do wydajniejszej pracy fibroblasty produkujące kolagen, elastynę, glikozaminy, a także glikoproteiny – co znaczenie opóźnia efekt starzenia. Światło czerwone poprawia także krążenie oraz wspomaga likwidację tzw. „worków” pod oczami. Dodatkowo łagodzi zaczerwienienie i podrażnienie skóry, a także zmniejsza ból.
Doskonałe rezultaty daje zastosowane w Liporadiologii Vinci połączenie podciśnienia, z równoczesnym intensywnym masażem mechanicznym, wykonywanym przez specjalnie zbudowaną głowicę, co doskonale drenuje i ujędrnia skórę. Na fałd skórny działają również fale radiowe. Każda komórka tkanki przyjmuje część tej energii i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej strony ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki warstw skóry, co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawę ogólnej kondycji skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany w ułożeniu struktur białkowo-kolagenowych. Pobudzana jest również synteza nowych włókien, co zapewnia efekt liftingu i podniesienia owalu twarzy, a także niwelowanie takich problemów, jak podwójny podbródek czy opadająca powieka. Zastosowanie promieniowania podczerwonego również ma swoje uzasadnienie –przygotowuje ono skórę do przyjęcia dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo. Specjalne profilowane rolki napędzane mechanicznie formują fałd skórny, na który działają podczerwień i fale radiowe, zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych.
 
 
WSKAZANIA
 
- brak jędrności skóry
- cellulit
- korekcja owalu twarzy
- luźna skóra
- modelowanie twarzy
- odmładzanie
- opadające powieki
- zlokalizowana tkanka tłuszczowa
 
PRZECIWWSKAZANIA
 
- choroby nowotworowe 
- ciąża i okres karmienia piersią 
- epilepsja
- implanty elektroniczne/metalowe
- łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
- miesiączka
- nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze
- opryszczka
- przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
- przyjmowanie niektórych leków
- stany zapalne skóry
- stosowanie peelingów (14 dni przed zabiegiem)

 


......................................................................................................................................................................................................
 
 

Kosmetyka twarzy, szyi i dekoltu

Płaty kolagenowe (Liofilizowane maseczki):

.......................................................................................................................................................................................................

 

Kawior
Płat kolagenowy z wyciągiem z kawioru przywraca zmęczonej skórze aksamitną gładkość i blask w ciągu zaledwie kilku minut. Długotrwale nawilża, przeciwdziała podrażnieniom i całkowicie odnawia komórki skóry eliminując jej szorstkość. Maska powoduje natychmiastową regenerację, a także daje natychmiastowy efekt liftingu bez skalpela.

.......................................................................................................................................................................................................

 

Czysty kolagen
Czysty kolagen (92,1 %) przywraca skórze utraconą wilgoć, wzmacnia ją i polepsza strukturę tkanek, która staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Skóra otrzymuje ochronę przed wysuszeniem co skutecznie przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek. Cera na bardziej wypoczętą i świeżą.

.......................................................................................................................................................................................................


Myoxinol (maska kolagenowa z hibiskusem – alternatywna dla botoksu)
Myoxinol skutecznie likwiduje zmarszczki mimiczne. Nowatorski składnik aktywny Myoxinol prowadzi do łagodnego unieruchomienia mięśni twarzy. Zabieg jest łagodny i w żaden sposób nie uszkadza mięśni. Spowalniany jest proces fizjologicznego starzenia się skóry. Maska wyrównuje utratę wody w skórze i przywraca młodzieńczo wyglądającą, świeżą skórę.

.......................................................................................................................................................................................................


AHA + Zielona herbata (płat kolagenowy z kwasami owocowymi i zieloną herbatą)
Kwasy owocowe wspomagają odnowę komórkową skóry, oczyszczają głęboko, likwidują plamy barwnikowe i plamy starcze. Maseczka wielofunkcyjna o wyjątkowych właściwościach regenerujących, rewitalizujących i restrukturyzujących. Zielona herbata znana jest jako najsilniejszy przeciwutleniacz i jako substancja aktywna przeciw starzeniu się skóry. 
 

.......................................................................................................................................................................................................

 

Miłorząb japoński
Płat kolagenowy z czystego kolagenu z dodatkiem wyciągu z liści miłorzębu japońskiego. Maska działa odtleniająco, pobudza przepływ krwi. Ulepszone zostaje wchłanianie tlenu i skóra otrzymuje energię, staje się odżywiona i świeża. Maseczka działa także kojąco przy zestresowanej i zmęczonej skórze.

 

.......................................................................................................................................................................................................


ZABIEGI NA TWARZ BIODROGA
Oczyszczanie skóry twarzy

Maska parafinowa z olejkiem jojowa znakomicie i szybko zmiękcza skórę, co powoduje, że ten konieczny zabieg staje się komfortowy i bezbolesny. Po oczyszczeniu manualnym proponujemy dwe maski: bakteriobójczom lub łagodzącą.

.......................................................................................................................................................................................................
 

Zabieg regenerujący BIO REPAIR
Specjalny zabieg dla skóry uszkodzonej słońcem lub solarium, skłonnej do utraty wilgoci oraz elastyczności. Zabieg stymuluje mikrocyrkulację, redukuje drobne linie i zmarszczki. Zabieg z innowacyjnym składnikem aktywnym wzmacnia naturalne mechnizmy obronne i naprawcze skóry. 
 

.......................................................................................................................................................................................................

 

Zabieg nawilżający Moisturizing Formuła 
System pielęgnacyjny dla skóry z niedoborami wilgoci. Zabieg reguluje gospodarkę wodną w skórze właściwej, przez co efekty utrzymują się dłużej. 

 

.......................................................................................................................................................................................................

Zabieg dla skóry zmęczonej Anti- stress treatment
Rownoważy i energetyzuje skóre zmeczoną i zestresowaną. Działa kojąco i rozlużniajaco.

 

.......................................................................................................................................................................................................


Zabieg ujędrniający Mini-lifting treatment
Zabieg dla skór, które szybko tracą elestyczność. Przywraca gestość skórze i poprawia jej napięcię.

 

.......................................................................................................................................................................................................

Mikrodermabrazja lifting effect
Zabieg usuwający martwy naskórek dzięki czemu poprawia się percepcja skóry. Składniki aktywne penetrują bardzo głęboko skórę, zwiększają jej napięcie, elastyczność i gestość skóry. Efekt jest natychmistowy.
 

.......................................................................................................................................................................................................


Zabieg dla skóry dojrzałej – Energy active treatment
Specjalny zabieg dla skóry uszkodzonej słońcem lub sol Intensywny zabieg dla skóry dojrzałej i wymagającej (lub na specjlane okazje), który nie tylko odświeża, ale także działa liftingująco na skórę oraz zapewnia spektakularny efekt.

.......................................................................................................................................................................................................
 
Thermo effect regeneration treatment

Idealny zabieg poprawiający metabolizm skóry i aktywność naczyń limfatycznych. Dla klientów o wyjątkowych oczekiwaniach. Samorozgrzewająca, zastygająca maska dostarcza skórze całkowicie nowych doznań. Maska ta ma również zdolność poprawy konturów (owalu) twarzy.

.......................................................................................................................................................................................................


Sensitive treatment
Zabieg dla skóry wrażliwej, podrażnionej. Działa kojącą, niweluje zaczerwienienia, chroni przed wysuszeniem skóry oraz wspomaga jej obronę przed czynnikami zewnętrzynimi.

 

.......................................................................................................................................................................................................


Zabieg dla skóry naczyniowej (Couperose treatment)
Zabieg dla skór z problemem naczynkowym. Działa obkurczająco oraz podnosi odporność naczyń włosowatych.

 

.......................................................................................................................................................................................................

Zabieg pielęgnacyjny szyji i dekoltu
Polecany w czasie każdego zabiegu pielęgnacyjnego na twarzy w zależnosci od potrzeb skóry. Działa nawilżająco, łagodząco, regenerująco i liftingująco.

 

.......................................................................................................................................................................................................

MIKRODERMABRAZJA: SKIN-JET

Mikrodermabrazja jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem mechanicznego usuwania naskórka, który powoduje, że skóra staje się młodsza i zdrowsza. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest więc szczególnie polecana zabieganym i zapracowanym osobom.


Mikrodermabrazja jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Efekt końcowy jest od razu widoczny. Z każdą sesją efekt się potęguje, skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka i elastyczna. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu.

Działanie mikrodermabrazji:
- usuwa kolejne warstwy naskórka
- stymuluje proces odnowy naskórka
- poprawia mikrocyrkulację
- wspiera system odpornościowy
- wznawia syntezę kolagenu i elastyny
- zwiększa poziom absorpcji aplikowanych składników aktywnych


Jakie zalety ma mikrodermabrazja:
- bezpieczna, kontrolowana głębokość ścierania
- pobudzenie produkcji kolagenu
- eliminacja patogennych drobnoustrojów
- bezbolesna
- możliwość częstego powtarzania
- brak krwawień i urazów skóry
- brak długiego okresu gojenia


Zastosowanie mikrodermabrazji:
- do generalnej regeneracji skóry
- skóra zniszczona, ze zmarszczkami
- skóra trądzikowa (trądzik zaskórnikowo-grudkowy)
- zanik włókien kolagenowych
- zaburzenia pigmentacyjne i przebarwienia
- mocne rogowacenie skóry
- skóra zanieczyszczona z problemami
- blizny potrądzikowe
- uszkodzenia słoneczne oraz wywołane światłem UV
- rozstępy i cellulit
- łojotokowe zapalenie skóry
- zaskórniki.


Zabiegi nawilżające, ujędrniające i lecznicze.

 

........................................................

 

Przedłużanie rzęs
 
REWOLUCJA W TECHNICE WYDŁUŻANIA,
POGRUBIANIA I PODKRĘCANIA NATURALNYCH RZĘS

Rzęsy 100 % dłuższe, grubsze, bardziej podkręcone.

PRZEDŁUŻANIE I POGRUBIANIE RZĘS METODĄ 1:1
Metoda 1:1 polega na przyklejeniu rzęsy sztucznej wykonanej z wysokiej jakości jedwabiu w połączeniu z włóknem syntetycznym do rzęsy naturalnej (jedna do jednej) dzięki której osiąga się efekt przedłużenia i pogrubienia rzęs. Specjalny medyczny klej dzięki któremu przykleja się rzęsę jest bardzo bezpieczny, trwały i elastyczny przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa około 2-3 h, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać.
Dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs konieczne jest ich uzupełnianie, co ok. 3-4 tygodnie.
Po zabiegu Twoje rzęsy będą:

- wydłużone,

- pogrubione,

- podkręcone,

- o zwiększonej objętości,

- o intensywnym kolorze,

- wodoodporne
.

 


Nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug czy grudek. Od naturalnego do spektakularnego efektu. Trwałość aż do momentu zakończenia „cyklu życia" przez naturalną rzęsę. W 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej. Dopełnianie zalecane co 3 - 4 tygodnie.

 

Jak przygotować się do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs?

 
 • Przed zabiegiem nie należy pić kawy ani napojów typu "red bull", a także uważać na inne substancje pobudzające (np. tabletki odchudzające) - powoduje to drganie powieki co może znacznie przedłużyć zabieg przedłużania rzęs

 • Nie należy używać mechanicznej zalotki do rzęs, zarówno przed jak i po zabiegu

 • Przed zabiegiem nie powinnaś malować rzęs ani ścierać ich tłustym mleczkiem do demakijażu

 • Jeśli nosisz szkła kontaktowe możesz poddać się zabiegowi przedłużania rzęs metodą jeden do jednego jednak przed zabiegiem powinnaś zdjąć szkła.

 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 
 • Choroby oczu (zespół suchego oka, jaskra, zaćma), w tym alergia i zapalenie spojówki

 • Całkowity brak rzęs

 • Nadpobudliwość i brak cierpliwości (zabieg odbywa się w wygodnej pozycji leżącej, zwykle nawet niecierpliwe Panie podczas doklejania rzęs zasypiają)

 • Trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

 • Trwała na rzęsach

 • Chemioterapia (aplikacja możliwa dopiero po zakończeniu pełnego leczenia)

 

Co powinnam zrobić po zabiegu aby moje nowe rzęsy utrzymały się nawet 8 tygodni?

 

Wszystko zależy od prawidłowej pielęgnacji. Jeśli po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs wypełnisz poniższe zalecenia Twoje oczy będą wyglądać świetnie przez długi czas!

 
 
 • Przez 24 godziny nie można moczyć rzęs w związku z tym nie można korzystać z sauny, basenu i unikać w tym dniu gorącej kąpieli. Warto wziąć prysznic przed zabiegiem.

 • Przez 24 godziny nie należy eksponować rzęs na ciepło (solarium, zabiegi kosmetyczne), może ono osłabić wiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na używanie tuszu do rzęs nakładaj go na końcówki i używaj mascary na bazie wody tak abyś mogła usunąć ją właśnie za pomocą wody. Tusze wodoodporne są przeciwwskazane.

 • Powinnaś unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein czy kwasów ( w tym płynów dwufazowych).

 • Nie używaj klasycznych wacików bawełnianych, pozostawiają na rzęsach włókna. Korzystaj z patyczków do uszu aby zmyć kreskę lub cień - to się doskonale sprawdza.

 • Nie trzyj oczu!

 • Dopełniaj rzęsy co 3 - 5 tygodni.

 


Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

 

Aplikacja wykonana na produktach Secret Lashes przez przeszkoloną osobę jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca a na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto Secret Lashes to najwyższej jakości rzęsy i kleje które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja Secret Lashes jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs.

 


Jak dbać o sztuczne rzęsy?

 

Nosząc sztuczne rzęsy nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać.

 


Jak długo można nosić sztuczne rzęsy?

 

Rzęsy można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni.

Rzęsy należy dopełniać co 2 - 3 tygodnie.

W Medical Margaret Spa istnieje możliwość połączenia zabiegu przedłużania rzęs z Makijażem Trwałym - Conture Make Up dla utrzymania najlepszego efektu stylizacji oka.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

 

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA