ellanse
WYPEŁNIACZ BIOSTYMULUJĄCY KOLAGEN - ELLANSE

 

 

      Ellanse jest to pierwszy zaawansowany wypełniacz z funkcją stymulacji produkcji kolagenu oraz możliwością wyboru czasu utrzymywania się efektu zabiegowego. Tradycyjne wypełniacze skórne na bazie kwasu hialuronowego, są preparatami, które przyłączając wodę zwiększają objętość, a tym samym jedynie maskują linie, zmarszczki oraz fałdy. Ellanse działa inaczej. Jest preparatem na bazie polikaprolaktonu (PCL), który jest stosowany w leczeniu od ponad 20 lat. Ten dobrze znany, miękki polimer medyczny, używany jest w licznych produktach medycznych takich jak szwy, implanty, nici liftingujące czy kosmetyki do twarzy. Posiada wysoką lepkość oraz wyjątkową elastyczność dzięki czemu koryguje zmarszczki i fałdy, ale co ważniejsze, w przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy, stymuluje produkcję własnego kolagenu. Dzięki temu daje on długotrwałe i naturalne efekty odwracając tym samym oznaki starzenia i zapewniając młodzieńczy wygląd. Zabieg z użyciem Ellansé znacząco poprawia również jakość skóry. Skóra jest bardziej napięta, zagęszczona i gładka.

 

Screenshot 7

 

 

Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i subtelnie narastający poprzez silne namnażanie własnego kolagenu. Twarz nie traci swej naturalności, a dodatkowo z każdym dniem jest odmładzana poprzez silny proces rewitalizacji. Produkt jest biokompatybilny, w pełni wchłaniany przez ciało, nie wywołuje alergii, ani efektów ubocznych, a po zabiegu z jego użyciem, można bezpośrednio wrócić do codziennych czynności. Doskonale sprawdza się w zabiegach prewencyjnych, poprawiających jakość skóry. Odpowiednie użycie Ellanese pozwala odtwarzać to, co skóra utraciła z wiekiem oraz korygować niedoskonałości, tak by przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię.

Ellansé na tle innych wypełniaczy wyróżnia możliwość wyboru wariantu zabiegu o określonym czasie, w jakim widoczne są jego efekty. Do wyboru są: Ellansé-S (jeden rok trwania efektu wypełnienia),  Ellansé-M (2 lata), Ellansé-L (3 lata), Ellansé-E (4 lata).

 
Zalety Ellanse

    - dopasowanie zabiegu do oczekiwań – gama produktów o trwałości efektów od 1 roku do 4 lat,
    - naturalny efekt pozabiegowy (bez ryzyka nadkorekty i zmiany rysów twarzy na „obce”),
    - subtelnie narastający efekt zabiegu – szczególnie korzystny ze względu na odbiór społeczny,
    - połączenie regeneracji skóry z poprawą rysów twarzy,
    - niewymagane testy alergiczne (bez komponentów pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego czy ludzkiego),
    - biozgodność i najwyższe bezpieczeństwo,
    - pełna eliminacja z organizmu naturalnymi ścieżkami metabolicznymi (bio-resorbowalność).

 

 

Ellanse1\

 

 

ELlanse2

 

 

Ellanse3

 

Mechanizm działania

Zabieg z użyciem Ellanse jest praktycznie bezbolesny. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie np. krem Elma nakłada się około godziny przed aplikowaniem preparatu. Preparat wprowadza się pod skórę poprzez wstrzyknięcie. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lokalne zaczerwienienie, obrzęk bądź siniak. Te efekty uboczne samoistnie znikają po 2-3 dniach.

Dla wielu osób będzie też ważne, że jest to wypełniacz w przypadku którego nie są stosowane komponenty pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego ani ludzkiego, co gwarantuje optymalną biozgodność i bezpieczeństwo. Nie ma zagrożenia reakcją alergiczną na preparat.

 
Przeciwwskazania do zastosowania preparatu

    - ciąża i okres karmienia,
    - wirusowe infekcje i choroby drobnoustrojowe,
    - choroby nowotworowe,
    - problemy skórne, stany zapalne  w okolicy podawania preparatu,
    - alergie,
    - choroby autoimmunologiczne np.cukrzyca.

 
 
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA