brocka
lek. med. JOANNA KOWALSKA - BROCKA
specjalista dermatologii i wenerologii
spec. dermatochirurgii, dermatolog dziecięcy
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007). 

   Ukończyła specjalizację z dziedziny Dermatologii i Wenerologii oraz pierwszą w Polsce prestiżową Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej (2009) uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.  Od 2008 r. do 2017r. pracowała  w Klinice Dermatologii Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Biegańskiego w Łodzi, gdzie także odbywała szkolenie specjalizacyjne pod kierownictwem prof. dr hab.n.med. Andrzeja Kaszuby. Od początku swojej kariery zawodowej  prowadzi indywidualną praktykę lek. w rodzinnej firmie Medical Margaret Spa.      

   Współzałożycielka filii Medical Margaret Spa Kliniki Broccy w województwie świętokrzyskim, którą to Klinikę prowadzi wraz z mężem, lekarzem med. est.- chirurgiem-okulistą.
 Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

  W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem  leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci i dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnych zabiegów korygujących i modelujących wygląd twarzy i ciała (laseroterapia, mezoterapia, kwas hialuronowy, botoks, lipoliza, peelingi medyczne, skleroterapia, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia). Dr Joanna Kowalska-Brocka swoim pacjentom oferuje nowoczesną i bezpieczną laseroterapię w leczeniu rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i kończynach dolnych w połączeniu ze skleroterapią.

 Dr Brocka specjalizuje się w  dermatochirurgii łagodnych oraz złośliwych  zmian skórnych. Przed każdym zabiegiem dermatochirurgicznym  wykonuje  badanie dermatoskopowe zmian skórnych kwalifikując pacjenta  do odpowiedniego  zabiegu.


 
 

 DSC 0861

 

,,Dzięki dermatologii estetycznej nasi pacjenci zyskują pewność siebie i lepsze samopoczucie. Dostosowuję pacjentowi zabiegi zapewniające jak najbardziej naturalny efekt wyglądu, który będzie harmonizował z wiekiem, urodą i jego oczekiwaniami. Szczególną uwagę przykładam do konsultacji dermatologicznych przed włączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Kompleksowe podejście do pacjenta i zapewnienie mu ciągłej opieki jest najważniejsze. Do moich  szczególnych  zainteresowań należy diagnostyka łagodnych i złośliwych stanów przednowotworowych skóry z wykorzystaniem nowoczesnych  nieinwazyjnych metod  obrazowania - dermatoskopii  oraz ich leczenie  dermatochirurgiczne.

  Połączenie różnych aspektów dermatologicznych z zabiegami medycyny estetycznej pozwala mi osiągnąć dobre efekty w leczeniu defektów skórnych. Najważniejsza jest dla  mnie satysfakcja i bezpieczeństwo moich pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne i zdrowotne przeprowadzanych zabiegów. Swoim pacjentom proponuje innowacyjne rozwiązania, oparte o najnowszą wiedzę medyczną, dlatego stale  pogłębiam moje umiejętności  zawodowe na kongresach i  szkoleniach  w kraju oraz za granicą,  wprowadzając  nowoczesne zabiegi i metody leczenia  do mojej Kliniki.

 

quality-certificate-Joanna Kowalska-Brocka

 

 

Zapraszam serdecznie na wizytę do Medical Margaret Spa & Kliniki Broccy".


 dr Joanna Kowalska-Brocka
spec.dermatologii i wenerologii
dypl.lek med. estetycznej

 

Joanna Kowalska-Brocka - ZnanyLekarz.pl
powered by Estheticon.pl

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA