brocki 2
lek. med. MACIEJ BROCKI
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
specjalista chirurgii refrakcyjnej,
specjalista okulistyki i okuloplastyki

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego utworzoną pod Kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Obrona pracy podyplomowej na temat ,,Ocena i leczenie łagodnych zmian rozrostowych powiek,,. Od 2008 roku pracuje w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej Szpitala WAM w Łodzi - gdzie odbywał szkolenie specjalizacyjne,a obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem medycyny estetycznej, okulistyki klinicznej i zabiegowej.
Pasją doktora są zabiegi odmładzania okolicy oka, zarówno te nieinwazyjne z kręgu medycyny estetycznej, jak i plastyka powiek. W ciągu ostatnich 10 lat dr Maciej Brocki wykonał parenaście tysięcy zabiegów plastycznych i estetycznych powiek.

 DSC 1196

 

DSC 1263

 

"Okolice oczu najczęściej zdradzają nasz wiek co sprawia, że mamy bardziej zmęczony i starszy wygląd. Zabiegi korekcji powiek cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Operacja plastyki powiek polega na usunięciu z okolicy oczu nadmiaru zwiotczałej skóry wraz ze znajdującą się pod nią tkanką tłuszczową, dzięki czemu moi pacjenci wyglądają i czuja się młodziej. Plastyka powiek nadaje twarzy wypoczęty, bardziej ,, wybudzony,, wygląd. Zabieg ten koryguje także wady wzroku spowodowane nadmiarem skóry na powiekach. Cała procedura jest bezpieczna i bezbolesna ,gdyż przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.Nacięcia wykonuje się w naturalnych załamaniach powiek, dzięki czemu blizny pooperacyjne są całkowicie niewidoczne. Uczucie dyskomfortu po zabiegowego jest minimalne i daje się łatwo kontrolować dzięki odpowiednim środkom medycznym. Każdy pacjent jest dla mnie najważniejszy. Radość i uśmiech zadowolonego pacjenta są dla mnie bezcenne.
Polecam wszystkim pacjentom z problemami  opadających powiek górnych oraz ,,opuchniętych,, powiek dolnych".

dr Maciej Brocki
specjalista okulistyki i okuloplastyki
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

 

Dr M. Brocki ma wieloletnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej:

- nici hialuronowe,

- mezoterapia,

- volumetria,

- powiększanie ust,

- toksyna botulinowa,

- kwas hialuronowy,

- osocze bogatopłytkowe

- lipoliza,

- laseroterapia,

- osocze bogatopłytkowe.

Do jego szczególnych zainteresowań należy chirurgia refrakcyjna -laserowa korekcja wad wzroku, którą wykonuje przy pomocy wysokozaawansowanych i nowoczesnych metod laseroterapii -lasera excimerowego Schwind Amaris 500E.
 Zajmuję się leczeniem jaskry, zaćmy, schorzeń plamki i siatkówki oka, szczególnie w przebiegu AMD, cukrzycy Przeprowadza zabiegi plastyczne spojówki, powiek, aparatu ochronnego oka, oraz zabiegi laserowe siatkówki w cukrzycy.

Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging. Zwolennik Terapii skojarzonej z zakresu Medycyny Estetycznej w odpowiedzi na indywidualną potrzebę pacjenta.
 

Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i okuloplastyki i okulistyki stale poszerza biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i kongresach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

 

Maciej Brocki - ZnanyLekarz.pl

 

powered by Estheticon.pl

 

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA