brocki 2
lek. med. MACIEJ BROCKI
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
specjalista okulistyki i okuloplastyki
specjalista chirurgii refrakcyjnej i mikrochirurgii okulistycznej

W 2007 roku ukończył  Wydziału Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi .
Dalsze swoje ponad 10-letnie kształcenie podyplomowe oraz doświadczenie w zawodzie lekarza -okulisty zdobywał w Szpitalu  im. WAM w Klinice Okulistyki  w Łodzi, gdzie ukończył specjalizacje.
Absolwent pierwszej w Polsce prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, którą ukończył w 2009 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Obrona pracy podyplomowej na temat ,,Ocena i leczenie łagodnych zmian rozrostowych powiek".


  Od początku swojej kariery związany z rodzinną firmą Medical Margaret Spa w Łodzi.
Współzałożyciel filii Medical Margaret Spa Kliniki Broccy w województwie świętokrzyskim, którą to Klinikę prowadzi wraz z żoną - dermatologiem.
W szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim pracuje na stanowisku chirurga-okulisty wykonując operacje zaćmy.
  Pasją doktora są zabiegi odmładzania okolicy oka, zarówno te nieinwazyjne z kręgu medycyny estetycznej, jak i plastyka powiek. W ciągu ostatnich 11 lat pracy zawodowej dr Maciej Brocki wykonał parenaście tysięcy zabiegów plastycznych i estetycznych powiek.


  Jest lekarzem, który na pierwszym miejscu stawia pełną satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne i zdrowotne przeprowadzanych zabiegów. Swoim pacjentom
proponuje innowacyjne rozwiązania, oparte o najnowszą wiedzę medyczną.

 DSC 1196

 

DSC 1263

 

"Okolice oczu najczęściej zdradzają nasz wiek co sprawia, że mamy bardziej zmęczony i starszy wygląd. Zabiegi korekcji powiek cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Operacja plastyki powiek polega na usunięciu z okolicy oczu nadmiaru zwiotczałej skóry wraz ze znajdującą się pod nią tkanką tłuszczową, dzięki czemu moi pacjenci wyglądają i czuja się młodziej. Plastyka powiek nadaje twarzy wypoczęty, bardziej ,, wybudzony,, wygląd. Zabieg ten koryguje także wady wzroku spowodowane nadmiarem skóry na powiekach. Cała procedura jest bezpieczna i bezbolesna ,gdyż przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.Nacięcia wykonuje się w naturalnych załamaniach powiek, dzięki czemu blizny pooperacyjne są całkowicie niewidoczne. Uczucie dyskomfortu po zabiegowego jest minimalne i daje się łatwo kontrolować dzięki odpowiednim środkom medycznym. Każdy pacjent jest dla mnie najważniejszy. Radość i uśmiech zadowolonego pacjenta są dla mnie bezcenne.
Polecam wszystkim pacjentom z problemami  opadających powiek górnych oraz ,,opuchniętych,, powiek dolnych".

dr Maciej Brocki
specjalista okulistyki i okuloplastyki
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

 

Zwolennik terapii skojarzonej z zakresu medycyny estetycznej w odpowiedzi na indywidualną potrzebę pacjenta.

Dr M. Brocki ma wieloletnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej w pełnym zakresie:
- nici hialuronowe,
- mezoterapia,
- volumetria,
- wypełniacze-kwas hialuronowy
- powiększanie ust,
- toksyna botulinowa,
- osocze bogatopłytkowe
- lipoliza,
- laserowe odmładzanie, hifu
- osocze bogatopłytkowe.
 
   Do jego szczególnych zainteresowań należy chirurgia refrakcyjna -laserowa korekcja wad wzroku, którą wykonuje przy pomocy wysokozaawansowanych i nowoczesnych metod laseroterapii -lasera excimerowego Schwind Amaris 500E uzyskując bardzo  dobre efekty pozabiegowe od  wielu lat
(na swoim koncie ma ponad 2000 wykonanych zabiegów).
   Dr Brocki specjalizuje się w leczeniem zachowawczymi i operacyjnym  jaskry, zaćmy oraz schorzeń plamki i siatkówki oka, szczególnie w przebiegu AMD i cukrzycy .Przeprowadza zabiegi plastyczne spojówki, powiek, aparatu ochronnego oka, oraz zabiegi laserowe siatkówki w cukrzycy.
   Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej , okuloplastyki i okulistyki stale poszerza biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i kongresach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.    
 
 
plastyka pop m
 
     

   Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów. Poza pracą doktor posiada szereg innych pasji, na które znajduje czas w codziennym życiu: podróże, myślistwo,sport, a szczególnie bieganie, tenis ziemny- wielokrotny mistrz w tenisie ziemnym na Igrzyskach Lekarskich Okręgowej Izby Lekarskiej.

 

 

Maciej Brocki - ZnanyLekarz.pl

 

powered by Estheticon.pl

 

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA